Recenze 24option - Brokeři s demoverzí
More information
Začít obchodovat na 24option.com
Minimální vklad: $250 Počet aktiv k obchodování: 100
Jak vložit peníze: cards skrill neteller webmoney  Podporované jazyky: cz gb de ru 

1. 24Option - O společnosti

24Option je jedním z nejstarších a nejspolehlivějších brokerů, kteří nabízí binární opce. Co se týče počtu možností a nabízených aktiv, je i největší, ani začátečníci se ale nemusí bát, protože mají sekci vyhrazenou speciálně pro nové obchodníky. Nabízejí uživatelskou podporu v 16 jazycích včetně češtiny. Společnost má evropskou licenci, několikaleté zkušenosti a vklady jsou pojištěny proti úpadku.

Průměrný zisk (payout) na 24Option se pohybuje kolem 80 %% a obchody lze uzavírat i o víkendu, kdy to většina brokerů neumožňuje. Minimální požadovaný vklad je 250$ a k prvnímu vkladu dostanete uvítací bonus ve výši 100 %%. Jejich web je zabezpečený a šifrovaný (HTTPS), takže se není potřeba o vklady obávat.

Registrace je zdarma, web je dostupný v několika jazycích a jednoduchý na ovládání. Uživatelům je k dispozici také zákaznická podpora přes email/chat/telefon a mnoho výukových materiálů včetně videonávodů. Pokud byste si nevěděli s něčím rady, ochotně Vám pomohou a nasměrují správným směrem.

Obchodovat je možno nejenom přímo na webové stránky, ale pro pohodlí si můžete stáhnout i program do Vašeho PC. Tento program obchodování je jednoduchý na pochopení a obchodování Vám může usnadnit. Pro využívání programu je potřeba funkční připojení k internetu. Obchodování na webu stejně tak jako přes program funguje úplně stejně a obě možnosti jsou srovnatelné.

2. Jak začít obchodovat

Velmi užitečnou možnosti je stáhnout si ze stránek brokera aplikaci pro chytré telefony. Pokud máte mobil s operačním systémem Android nebo iOS, můžete si tuto aplikaci nainstalovat a pak obchodovat skutečně kdekoliv. Pokyny můžete zadávat například když jste na cestách nebo před spaním z postele. Pro zadávání pokynů je potřeba být připojený k internetu (buď přes wifi nebo přes mobilní internet).

24Option funguje zcela na webu, není potřeba nic instalovat. Obchodovat můžete kdykoliv a odkudkoliv pouze kliknutím na jedno ze dvou tlačítek. Jedinou možnou nevýhodou je, že nabízejí pouze jeden výběr měsíčně zdarma. Pokud byste chtěli vybírat vydělané peníze častěji než jednou měsíčně, je potřeba zaplatit poplatek za výběr.

Název společnosti: Rodeler Ltd Rok založení: 2010
Minimální vklad: $250 Regulační orgán: Securities and Exchange Commission (SEC)
Počet aktiv k obchodování: 100 Obchodní software: TechFinancials
Na webu mají vzdělávací centrum, kde se můžete zdarma podívat na videa, přečíst si ebooky nebo samozřejmě kontaktovat technickou podporu.

Možností vkladu po registraci u brokera je celá řada - samozřejmě můžete použít kreditní kartu nebo bankovní převod. Použitá karta by měla umožňovat platby přes internet - pokud si nejste jistí, zkuste zavolat vaší bance.

Vklad prostřednictvím karty, účtu Moneybookers nebo Neteller je jednoduchý. Trochu složitější je převod na účet, pro bankovní převod vyberte stránkách brokera možnost Fast Bank transfer nebo Deposit.

Provést vklad lze také prostřednictvím přednabitých kupónů Ukash (lze koupit na benzinových stanicích, v prodejnách Žabka, trafikách a na dalších místech).

Častá situace: Broker nabízí účet vedený v jedné měně (USD nebo EUR) a vy chcete provést vklad v jiné měně. V tomto případě není třeba nic řešit. Převod mezi měnami při vkladu i při výběru je vždy automatický a bezplatný.

Jak vložit investiční kapitál

 
Start now

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Moji metodu nelze používat všude. Většina bank a obchodníků neví, o co se jedná. A pokud to ví, v žádném případě investování do binárních opcí neposkytují běžným lidem. Proto je důležité vybrat si spolehlivého a licencovaného obchodníka, který Vám umožní vydělávat. Uvádím tu mé dva nejoblíbenější. Registrujte se na jednom z nich - případně můžete na obou. Oba dva nabízejí rady, videotutoriály a osobního poradce - všechno samozřejmě zdarma.

Vyzkoušejte si strategii s demoverzí:

  24Option

Rodeler Ltd
Spolehlivý obchodník s pěknou grafikou a snadným ovládáním. Mají i českou podporu po emailu a po telefonu.
Moje rada: Na webu mají vzdělávací centrum, kde se můžete zdarma podívat na videa, přečíst si ebooky nebo samozřejmě kontaktovat technickou podporu.
Minimální vklad: $250
 

  IQ Option

IQOption Europe Ltd
Nový broker, který nabízí výjimečně vysoké výplaty (92%) a požadovaný minimální vklad je velmi nízký (od 10$).
Moje rada: Tento broker je nejlepší pro začátečníky, kteří chtějí začít s nižšími vklady.
Minimální vklad: $10
 
 
 
 
 

 Přidejte nový komentář!

Zeptejte se na cokoliv nebo se podělte o zkušenosti
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.