Recenze 24winner - Brokeři s demoverzí
More information
Tento broker má svoje výhody ale momentálně je pro začátečníky lepší začít zde
Minimální vklad: $200 Počet aktiv k obchodování: 100
Jak vložit peníze: cards skrill neteller webmoney  Podporované jazyky: gb de ru it fr 

1. 24winner - O společnosti

24Winner je online broker vlastněný dobře známou společností Safecap Ltd. Jsou plně licencovaní a regulovaní mnoha evropskými autoritami - AMF (Francie), CNMV (Španělsko), FCA (Velká Británie), ČNB (Česká republika), CONSOB (Otálie), Bafin (Německo), AFM (Nizozemí), NBS (Slovensko), FI (Švédsko), FCA (Dánsko), CYSEC (Kypr), PSZAF (Maďarsko). Jelikož jsou licencováni v Evropské unii, vklady jsou pojištěny do výše 20000€ pro vaše pohodlí a bezpečí. Safecap je společnost spravující investice v řádech miliard dolarů, takže si můžete být jisti, že vaše obchodování je vždy bezpečné a profesionální.

Registrace je zdarma, web je dostupný v několika jazycích a jednoduchý na ovládání. Uživatelům je k dispozici také zákaznická podpora přes email/chat/telefon a mnoho výukových materiálů včetně videonávodů. Pokud byste si nevěděli s něčím rady, ochotně Vám pomohou a nasměrují správným směrem.

Obchodovat je možno nejenom přímo na webové stránky, ale pro pohodlí si můžete stáhnout i program do Vašeho PC. Tento program obchodování je jednoduchý na pochopení a obchodování Vám může usnadnit. Pro využívání programu je potřeba funkční připojení k internetu. Obchodování na webu stejně tak jako přes program funguje úplně stejně a obě možnosti jsou srovnatelné.

2. Jak začít obchodovat

Velmi užitečnou možnosti je stáhnout si ze stránek brokera aplikaci pro chytré telefony. Pokud máte mobil s operačním systémem Android nebo iOS, můžete si tuto aplikaci nainstalovat a pak obchodovat skutečně kdekoliv. Pokyny můžete zadávat například když jste na cestách nebo před spaním z postele. Pro zadávání pokynů je potřeba být připojený k internetu (buď přes wifi nebo přes mobilní internet).

Platforma 24Winner je dostupná na vašem počítači, ale bohužel nemají mobilní aplikaci, takže musíte být na vašem notebooku nebo alespoň tabletu, abyste mohli obchodovat. Jejich platforma je jednoduchá na používání a dostupná v 6 jazycích. Na každém obchodu můžete vydělat až 85% zisku, což je jedno z nejvyšších procent v tomto odvětví. Minimální vklad je 200$ a získáte 100% bonus k vašemu prvnímu vkladu, takže můžete ve skutečnosti začít obchodovat s 400$. Vklady jsou zpracovány okamžitě a výběry do 3 dnů - pro výběry si můžete vybrat z několika metod včetně bankovního převodu, kreditní karty, peněženek Skrill, Neteller či ruského Webmoney. Pokud vložíte přes 1000$, jste oprávněni k získání profesionálního účtu a bude Vám přiřazen profesionální account manažer, který Vám může pomoci s obchodováním. Uživatelská podpora je dostupná v sedmi jazycích přes email, telefon a chat a mohou Vám pomoci i s některými doporučeními týkajícími se vhodných obchodů.

Název společnosti: Safecap Investments Ltd Rok založení: 2008
Minimální vklad: $200 Regulační orgán: Securities and Exchange Commission (SEC)
Počet aktiv k obchodování: 100 Obchodní software: Keystone TS
If you need help, contact them or go to the education center with a lot of videos.

Možností vkladu po registraci u brokera je celá řada - samozřejmě můžete použít kreditní kartu nebo bankovní převod. Použitá karta by měla umožňovat platby přes internet - pokud si nejste jistí, zkuste zavolat vaší bance.

Vklad prostřednictvím karty, účtu Moneybookers nebo Neteller je jednoduchý. Trochu složitější je převod na účet, pro bankovní převod vyberte stránkách brokera možnost Fast Bank transfer nebo Deposit.

Provést vklad lze také prostřednictvím přednabitých kupónů Ukash (lze koupit na benzinových stanicích, v prodejnách Žabka, trafikách a na dalších místech).

Častá situace: Broker nabízí účet vedený v jedné měně (USD nebo EUR) a vy chcete provést vklad v jiné měně. V tomto případě není třeba nic řešit. Převod mezi měnami při vkladu i při výběru je vždy automatický a bezplatný.

Jak vložit investiční kapitál

 
Start now

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Moji metodu nelze používat všude. Většina bank a obchodníků neví, o co se jedná. A pokud to ví, v žádném případě investování do binárních opcí neposkytují běžným lidem. Proto je důležité vybrat si spolehlivého a licencovaného obchodníka, který Vám umožní vydělávat. Uvádím tu mé dva nejoblíbenější. Registrujte se na jednom z nich - případně můžete na obou. Oba dva nabízejí rady, videotutoriály a osobního poradce - všechno samozřejmě zdarma.

Vyzkoušejte si strategii s demoverzí:

  IQ Option

IQOption Europe Ltd
Nový broker, který nabízí výjimečně vysoké výplaty (92%) a požadovaný minimální vklad je velmi nízký (od 10$).
Moje rada: Tento broker je nejlepší pro začátečníky, kteří chtějí začít s nižšími vklady.
Minimální vklad: $10
 

  24Option

Rodeler Ltd
Spolehlivý obchodník s pěknou grafikou a snadným ovládáním. Mají i českou podporu po emailu a po telefonu.
Moje rada: Na webu mají vzdělávací centrum, kde se můžete zdarma podívat na videa, přečíst si ebooky nebo samozřejmě kontaktovat technickou podporu.
Minimální vklad: $250
 
 
 
 
 

 Přidejte nový komentář!

Zeptejte se na cokoliv nebo se podělte o zkušenosti
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.