Recenze 2options - Brokeři s demoverzí
More information
Začít obchodovat na 2options.com
Minimální vklad: $100 Počet aktiv k obchodování: 58
Jak vložit peníze: cards skrill neteller webmoney  Podporované jazyky: gb ru it fr 

1. 2Options - O společnosti

2Options je známý broker z Velké Británie, který nabízí binární opce s ziskem až 88 %. Jejich obchodní platforma je jednoduchá, nenajdete tam žádné zbytečné věci a je zaměřena na to skutečně důležité. Nabízejí nonstop (24/7) uživatelskou podporu v několika jazycích přes telefon, chat a email. 2Options také zdarma nabízejí vzdělávací materiály, návody a videa, aby vše pochopil i naprostý začátečník.

U 2Options lze obchodovat především klasické binární opce, vedle nich lze ale uzavřít i dlouhodobé opce nebo opce typu One Touch. One Touch lze uzavírat kdykoliv včetně víkendu. Ostatní opce lze uzavírat pouze když je otevřená burza (pracovní doba pondělí až pátek). Minimální vklad pro obchodovní je 100$, doporučuji ale alespoň 250$ nebo více, protože k prvnímu vkladu dostanete vysoký bonus. Výhodou jsou i statistiky z trhu v reálném čase.

Registrace je zdarma, web je dostupný v několika jazycích a jednoduchý na ovládání. Uživatelům je k dispozici také zákaznická podpora přes email/chat/telefon a mnoho výukových materiálů včetně videonávodů. Pokud byste si nevěděli s něčím rady, ochotně Vám pomohou a nasměrují správným směrem.

Obchodovat je možno nejenom přímo na webové stránky, ale pro pohodlí si můžete stáhnout i program do Vašeho PC. Tento program obchodování je jednoduchý na pochopení a obchodování Vám může usnadnit. Pro využívání programu je potřeba funkční připojení k internetu. Obchodování na webu stejně tak jako přes program funguje úplně stejně a obě možnosti jsou srovnatelné.

2. Jak začít obchodovat

Velmi užitečnou možnosti je stáhnout si ze stránek brokera aplikaci pro chytré telefony. Pokud máte mobil s operačním systémem Android nebo iOS, můžete si tuto aplikaci nainstalovat a pak obchodovat skutečně kdekoliv. Pokyny můžete zadávat například když jste na cestách nebo před spaním z postele. Pro zadávání pokynů je potřeba být připojený k internetu (buď přes wifi nebo přes mobilní internet).

2Options má i vzdělávací sekci, nazvanou akademie, ve které je mnoho informací pro začínající i profesionální hráče. V akademii najdete doporučení, vzdělávací videa. Pokud Vám nebude něco jasné, vždy můžete kontaktovat jejich podporu, která Vám ráda poradí a doporučí, jak obchodovat a vydělávat.

Název společnosti: Sal Capital Ltd Rok založení: 2013
Minimální vklad: $100 Regulační orgán: National Regulatory Guarantee (NRG)
Počet aktiv k obchodování: 58 Obchodní software: SpotOption
Výherní procento u nich někdy bývá až 95 % (běžné je 80 %), takže je celkem výhodné u nich obchodovat

Možností vkladu po registraci u brokera je celá řada - samozřejmě můžete použít kreditní kartu nebo bankovní převod. Použitá karta by měla umožňovat platby přes internet - pokud si nejste jistí, zkuste zavolat vaší bance.

Vklad prostřednictvím karty, účtu Moneybookers nebo Neteller je jednoduchý. Trochu složitější je převod na účet, pro bankovní převod vyberte stránkách brokera možnost Fast Bank transfer nebo Deposit.

Provést vklad lze také prostřednictvím přednabitých kupónů Ukash (lze koupit na benzinových stanicích, v prodejnách Žabka, trafikách a na dalších místech).

Častá situace: Broker nabízí účet vedený v jedné měně (USD nebo EUR) a vy chcete provést vklad v jiné měně. V tomto případě není třeba nic řešit. Převod mezi měnami při vkladu i při výběru je vždy automatický a bezplatný.

Jak vložit investiční kapitál

 
Start now

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Moji metodu nelze používat všude. Většina bank a obchodníků neví, o co se jedná. A pokud to ví, v žádném případě investování do binárních opcí neposkytují běžným lidem. Proto je důležité vybrat si spolehlivého a licencovaného obchodníka, který Vám umožní vydělávat. Uvádím tu mé dva nejoblíbenější. Registrujte se na jednom z nich - případně můžete na obou. Oba dva nabízejí rady, videotutoriály a osobního poradce - všechno samozřejmě zdarma.

Vyzkoušejte si strategii s demoverzí:

  IQ Option

IQOption Europe Ltd
Nový broker, který nabízí výjimečně vysoké výplaty (92%) a požadovaný minimální vklad je velmi nízký (od 10$).
Moje rada: Tento broker je nejlepší pro začátečníky, kteří chtějí začít s nižšími vklady.
Minimální vklad: $10
 

  24Option

Rodeler Ltd
Spolehlivý obchodník s pěknou grafikou a snadným ovládáním. Mají i českou podporu po emailu a po telefonu.
Moje rada: Na webu mají vzdělávací centrum, kde se můžete zdarma podívat na videa, přečíst si ebooky nebo samozřejmě kontaktovat technickou podporu.
Minimální vklad: $250
 
 
 
 
 

 Přidejte nový komentář!

Zeptejte se na cokoliv nebo se podělte o zkušenosti
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.