Recenze Abcoptions - Brokeři s demoverzí
More information
Tento broker má svoje výhody ale momentálně je pro začátečníky lepší začít zde
Minimální vklad: $50 Počet aktiv k obchodování: 80
Jak vložit peníze: cards skrill neteller paysafecard  Podporované jazyky: cz gb nl fr de es 

1. abcOptions - O společnosti

abcOptions je profesionální broker se sídlem v Nizozemí, nabízejí mnoho variant binárních opcí včetně High/Low, One Rouch, Range a Turbo. Pokud mám být upřímný, bude Vám stačit pouze High/Low a na zbytek z nich můžete zapomenout.

Když provedete svůj první vklad na ABCOptions, dostanete pěkný uvítací bonus ve výši 100%%. Tento bonus funguje jako dorovnání, takže například pokud vložíte 250€ (doporučená částka pro binární opce), obdržíte dalších 250€, takže budete začínat s 500€.

Registrace je zdarma, web je dostupný v několika jazycích a jednoduchý na ovládání. Uživatelům je k dispozici také zákaznická podpora přes email/chat/telefon a mnoho výukových materiálů včetně videonávodů. Pokud byste si nevěděli s něčím rady, ochotně Vám pomohou a nasměrují správným směrem.

ABCOptions také nabízí hodně pomoci pro nové i zkušené obchodníky. Nabízejí Obchodní Akademii, která je rozdělena do dvou sekcí - pro začátečníky a pro pokročilé. Jako začátečník si můžete vybrat ze tří kategorií: Video on Demand (instruktážní videa), Binary Options (základní informace o binárních opcích) a Binary eBook (identický obsah ale ve formě e-knihy, takže si vše můžete přečíst třeba na vašem mobilním telefonu). AbcOptions nabízí podporu přes telefon, email a živý chat v několika jazycích - anglicky, francouzsky, španělsky a holandsky. Můžete je kontaktovat v jakémkoliv jazyce chcece ale obdržíte odpověď v jednom z těchto čtyř jazyků (v kterém preferujete).

Obchodovat je možno nejenom přímo na webové stránky, ale pro pohodlí si můžete stáhnout i program do Vašeho PC. Tento program obchodování je jednoduchý na pochopení a obchodování Vám může usnadnit. Pro využívání programu je potřeba funkční připojení k internetu. Obchodování na webu stejně tak jako přes program funguje úplně stejně a obě možnosti jsou srovnatelné.

2. Jak začít obchodovat

Velmi užitečnou možnosti je stáhnout si ze stránek brokera aplikaci pro chytré telefony. Pokud máte mobil s operačním systémem Android nebo iOS, můžete si tuto aplikaci nainstalovat a pak obchodovat skutečně kdekoliv. Pokyny můžete zadávat například když jste na cestách nebo před spaním z postele. Pro zadávání pokynů je potřeba být připojený k internetu (buď přes wifi nebo přes mobilní internet).

Název společnosti: ABC Marketing Ltd Rok založení: 2013
Minimální vklad: $50 Regulační orgán: Securities and Exchange Commission (SEC)
Počet aktiv k obchodování: 80 Obchodní software: TradoLogic
Požadují jenom nízký minimální vklad, takže jsou ideální pro začátečníky, kteří chtějí metodu jen tak vyzkoušet.

Možností vkladu po registraci u brokera je celá řada - samozřejmě můžete použít kreditní kartu nebo bankovní převod. Použitá karta by měla umožňovat platby přes internet - pokud si nejste jistí, zkuste zavolat vaší bance.

Vklad prostřednictvím karty, účtu Moneybookers nebo Neteller je jednoduchý. Trochu složitější je převod na účet, pro bankovní převod vyberte stránkách brokera možnost Fast Bank transfer nebo Deposit.

Provést vklad lze také prostřednictvím přednabitých kupónů Ukash (lze koupit na benzinových stanicích, v prodejnách Žabka, trafikách a na dalších místech).

Častá situace: Broker nabízí účet vedený v jedné měně (USD nebo EUR) a vy chcete provést vklad v jiné měně. V tomto případě není třeba nic řešit. Převod mezi měnami při vkladu i při výběru je vždy automatický a bezplatný.

Jak vložit investiční kapitál

 
Start now

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Moji metodu nelze používat všude. Většina bank a obchodníků neví, o co se jedná. A pokud to ví, v žádném případě investování do binárních opcí neposkytují běžným lidem. Proto je důležité vybrat si spolehlivého a licencovaného obchodníka, který Vám umožní vydělávat. Uvádím tu mé dva nejoblíbenější. Registrujte se na jednom z nich - případně můžete na obou. Oba dva nabízejí rady, videotutoriály a osobního poradce - všechno samozřejmě zdarma.

Vyzkoušejte si strategii s demoverzí:

  IQ Option

IQOption Europe Ltd
Nový broker, který nabízí výjimečně vysoké výplaty (92%) a požadovaný minimální vklad je velmi nízký (od 10$).
Moje rada: Tento broker je nejlepší pro začátečníky, kteří chtějí začít s nižšími vklady.
Minimální vklad: $10
 

  Markets.com

Safecap Investments Ltd
Spolehlivý a známý obchodník s mnoha možnostmi.
Moje rada: Po provedení vkladu se můžete podívat do sekce "Obchodní signály", kde najdete rady zdarma.
Minimální vklad: $100
 
 
 
 
 

 Přidejte nový komentář!

Zeptejte se na cokoliv nebo se podělte o zkušenosti
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.