Recenze Bancdebinary - Brokeři s demoverzí
More information
Tento broker má svoje výhody ale momentálně je pro začátečníky lepší začít zde
Minimální vklad: $250 Počet aktiv k obchodování: 80
Jak vložit peníze: cards skrill neteller paysafecard  Podporované jazyky: gb de fr it 

1.  Banc De Binary - O společnosti

BancDeBinary je spolehlivým a důvěryhodným brokerem, který nabízí hned čtyři způsoby obchodování. Pro vydělávání peněz Vám ale stačí jenom jeden - Digital Option Pro. Princip obchodování je jednoduchý, vyberete si některé aktivum (např. zlato) a zobrazíte si jeho detail. V levé části obrazovky se podíváte na sloupeček udávající trend růstu či poklesu. Podle tohoto trendu uzavřete obchod kliknutím na UP nebo DOWN.

Registrace je zdarma, web je dostupný v několika jazycích a jednoduchý na ovládání. Uživatelům je k dispozici také zákaznická podpora přes email/chat/telefon a mnoho výukových materiálů včetně videonávodů. Pokud byste si nevěděli s něčím rady, ochotně Vám pomohou a nasměrují správným směrem.

2. Provedení vkladu

Veškeré obchodování na BancDeBinary je samozřejmě zcela zdarma a bez jakýchkoliv poplatků. Váš zisk za uzavřený obchod vždy víte předem - u každého obchodu je uveden a obvykle se pohybuje kolem 71 procent. Opce lze uzavřít na dobu 1, 15, 30 nebo 60 minut a lze také uzavřít denní opci na 24 hodin. Osobně doporučuji používat spíše kratší opce. Jejich web je přehledný a jednoduchý na ovládání i pro začátečníky.

3. Jak začít obchodovat

Velmi užitečnou možnosti je stáhnout si ze stránek brokera aplikaci pro chytré telefony. Pokud máte mobil s operačním systémem Android nebo iOS, můžete si tuto aplikaci nainstalovat a pak obchodovat skutečně kdekoliv. Pokyny můžete zadávat například když jste na cestách nebo před spaním z postele. Pro zadávání pokynů je potřeba být připojený k internetu (buď přes wifi nebo přes mobilní internet).
Název společnosti: Banc De Binary Limited Rok založení: 2009
Minimální vklad: $250 Regulační orgán: Securities and Exchange Commission (SEC)
Počet aktiv k obchodování: 80 Obchodní software: SpotOption
Na webu sami nabízejí rady. kdy jak obchodovat. Sám je velmi rád využívám.

Možností vkladu po registraci u brokera je celá řada - samozřejmě můžete použít kreditní kartu nebo bankovní převod. Použitá karta by měla umožňovat platby přes internet - pokud si nejste jistí, zkuste zavolat vaší bance.

Vklad prostřednictvím karty, účtu Moneybookers nebo Neteller je jednoduchý. Trochu složitější je převod na účet, pro bankovní převod vyberte stránkách brokera možnost Fast Bank transfer nebo Deposit.

Provést vklad lze také prostřednictvím přednabitých kupónů Ukash (lze koupit na benzinových stanicích, v prodejnách Žabka, trafikách a na dalších místech).

Častá situace: Broker nabízí účet vedený v jedné měně (USD nebo EUR) a vy chcete provést vklad v jiné měně. V tomto případě není třeba nic řešit. Převod mezi měnami při vkladu i při výběru je vždy automatický a bezplatný.

Jak vložit investiční kapitál

 
Start now

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Moji metodu nelze používat všude. Většina bank a obchodníků neví, o co se jedná. A pokud to ví, v žádném případě investování do binárních opcí neposkytují běžným lidem. Proto je důležité vybrat si spolehlivého a licencovaného obchodníka, který Vám umožní vydělávat. Uvádím tu mé dva nejoblíbenější. Registrujte se na jednom z nich - případně můžete na obou. Oba dva nabízejí rady, videotutoriály a osobního poradce - všechno samozřejmě zdarma.

Vyzkoušejte si strategii s demoverzí:

  Binary.com

Binary (IOM) Ltd
It is the oldest and most known binary options broker available and it takes less than one minute to create a free account.
Moje rada: They offer a very low minimum required deposit but to make some serious money, you should expect to deposit at least $200.
Minimální vklad: $5
 

  StockPair

Nextrade Worldwide Ltd
Tento web se zaměřuje na obchodování s kurzy měn.
Moje rada: Výborné na vydělávání jsou třeba kurzy EUR/USD nebo Bitcoin/USD.
Minimální vklad: $200
 
 
 
 
 

 Přidejte nový komentář!

Zeptejte se na cokoliv nebo se podělte o zkušenosti
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.