Recenze bet365.com - Brokeři s demoverzí
Začít obchodovat na Bet365.com
Minimální vklad: $100 Nabízený bonus: 100% ke vkladu
Jak vložit peníze: cards skrill neteller paysafecard  Podporované jazyky: cz gb sk de pl 

1. Bet365 - O společnosti

Bet365 je výborná společnost nabízející nejen obchodování s binárními opcemi ale třeba i sázení na sportovní zápasy. Pokud u nich ještě nemáte účet, doporučuji to napravit co nejdříve. Je to moje oblíbené společnost, protože obchodování u nich je jednoduché, vše je na jednom místě a mají uživatelskou podporu v češtině i pozdě do noci.

Po registraci klikněte nahoře na záložku Finanční, čímž se přepnete na úvodní stránku, kde lze obchodovat s binárními opcemi. V levém sloupečku si vyberte libovolnou měnu a zobrazí se Vám její graf za poslední hodinu. Na pravé straně máte nabídku obchodů, které můžete uzavřít. Zcela vpravo nahoře si vyberte zobrazení kurzu, které Vám vyhovuje. Já osobně používám desetinné (například 1.7) ale lze použít i zlomkové (například 5/3). Dobu trvání vyberte 5 minut (je nastavena jako výchozí) a vsaďte požadovanou částku. Já doporučuji sázet vždy 5 nebo 10€.

Registrace je zdarma, web je dostupný v několika jazycích a jednoduchý na ovládání. Uživatelům je k dispozici také zákaznická podpora přes email/chat/telefon a mnoho výukových materiálů včetně videonávodů. Pokud byste si nevěděli s něčím rady, ochotně Vám pomohou a nasměrují správným směrem.

Obchodovat je možno nejenom přímo na webové stránky, ale pro pohodlí si můžete stáhnout i program do Vašeho PC. Tento program obchodování je jednoduchý na pochopení a obchodování Vám může usnadnit. Pro využívání programu je potřeba funkční připojení k internetu. Obchodování na webu stejně tak jako přes program funguje úplně stejně a obě možnosti jsou srovnatelné.

2. Jak začít obchodovat

Velmi užitečnou možnosti je stáhnout si ze stránek brokera aplikaci pro chytré telefony. Pokud máte mobil s operačním systémem Android nebo iOS, můžete si tuto aplikaci nainstalovat a pak obchodovat skutečně kdekoliv. Pokyny můžete zadávat například když jste na cestách nebo před spaním z postele. Pro zadávání pokynů je potřeba být připojený k internetu (buď přes wifi nebo přes mobilní internet).

Velkou výhodou je, že bet365 nabízí jednotnou peněženku pro všechno - z jedné peněženky lze obchodovat s binárními opcemi, vsadit si na sportovní utkání, zúčastnit se pokerového turnaje nebo samozřejmě peníze přímo vybrat. Jedinou nevýhodou může být, že obchodování je dostupné jen během pracovních dnů od 8:00 do 21:00 londýnského času (9-22h českého).

Název společnosti: Hillside (New Media) Limited Rok založení: 2000
Minimální vklad: $100 Regulační orgán: Securities and Exchange Commission (SEC)
Počet aktiv k obchodování: 30 Obchodní software: Proprietary
Doporučuji uzavírat pětiminutové binární opce s kurzem mezi 1,0 a 2,0. Na nich to funguje nejlépe.

Možností vkladu po registraci u brokera je celá řada - samozřejmě můžete použít kreditní kartu nebo bankovní převod. Použitá karta by měla umožňovat platby přes internet - pokud si nejste jistí, zkuste zavolat vaší bance.

Vklad prostřednictvím karty, účtu Moneybookers nebo Neteller je jednoduchý. Trochu složitější je převod na účet, pro bankovní převod vyberte stránkách brokera možnost Fast Bank transfer nebo Deposit.

Provést vklad lze také prostřednictvím přednabitých kupónů Ukash (lze koupit na benzinových stanicích, v prodejnách Žabka, trafikách a na dalších místech).

Častá situace: Broker nabízí účet vedený v jedné měně (USD nebo EUR) a vy chcete provést vklad v jiné měně. V tomto případě není třeba nic řešit. Převod mezi měnami při vkladu i při výběru je vždy automatický a bezplatný.

Jak vložit investiční kapitál

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Moji metodu nelze používat všude. Většina bank a obchodníků neví, o co se jedná. A pokud to ví, v žádném případě investování do binárních opcí neposkytují běžným lidem. Proto je důležité vybrat si spolehlivého a licencovaného obchodníka, který Vám umožní vydělávat. Uvádím tu mé dva nejoblíbenější. Registrujte se na jednom z nich - případně můžete na obou. Oba dva nabízejí rady, videotutoriály a osobního poradce - všechno samozřejmě zdarma.

Vyzkoušejte si strategii s demoverzí:

  IQ Option

Investlab Holdings
Nový broker, který nabízí výjimečně vysoké výplaty (92%) a požadovaný minimální vklad je velmi nízký.
Moje rada: Tento broker je nejlepší pro začátečníky, kteří chtějí začít s nižšími vklady.
Minimální vklad: $10
 

  TopOption

Nuntius Brokerage & Investment Services S.A.
Vhodné pro nováčky. Profesionální web plně v češtině a s jednoduchým ovládáním. Mají evropskou licenci a obchoduje se u nich opravdu velice snadno.
Moje rada: Doporučuji si pustit jejich videoprůvodce a kdyby nebylo něco jasné, nabízejí zdarma českého osobního poradce.
Minimální vklad: $100
 
 
 
 
 

 Přidejte nový komentář!

Zeptejte se na cokoliv nebo se podělte o zkušenosti
Získat více informací ZDARMA o metodě