Recenze Cedarfinance - Brokeři s demoverzí
More information
Tento broker má svoje výhody ale momentálně je pro začátečníky lepší začít zde
Minimální vklad: $200 Počet aktiv k obchodování: 150
Jak vložit peníze: neteller skrill wire cards  Podporované jazyky: en de ru fr 

1.  Cedar Finance - O společnosti

Cedar Finance je populární a spolehlivý broker používaný mnoha obchodníky z celého světa. Mají evropskou licenci a nabízí vše, co potřebujete k rychlému vydělávání peněz. Doporučuji používat jejich šedesátisekundové opce, jsou velmi jednoduché na použití a nejrychlejší na vydělávání peněz.

Cedar Finance doporučuje vložit alespoň 1000$. Minimální vklad je nižší, ale s vkladem nad 1000$ dostanete velice pěkný bonus (75%% peněz navíc k obchodování) takže ve skutečnosti začínáte s 1750$ na Vašem účtě. Také dostanete podporu zdarma a doporučení od jejich expertního obchodníka. Můžete si také zapnout upozornění přes SMS email o vyhodnocení Vašich obchodů, pokud jejich výsledky chcete vědět ihned i když nejste zrovna na počítači.

Registrace je zdarma, web je dostupný v několika jazycích a jednoduchý na ovládání. Uživatelům je k dispozici také zákaznická podpora přes email/chat/telefon a mnoho výukových materiálů včetně videonávodů. Pokud byste si nevěděli s něčím rady, ochotně Vám pomohou a nasměrují správným směrem.

2. Výhody

Používají profesionální obchodní software (Tradologic), který je jednoduchý na použití i pro úplné začátečníky bez zkušeností v obchodování. Vše, co je potřeba, je klikat na dvě tlačítka. Výběry jsou zpracovány do 24 hodin a jsou zdarma pokud vybíráte nad 500$. Pokud chcete vybrat méně než 500$, je zde malý poplatek takže doporučuji vybírat peníze jednou měsíčně, abyste neplýtvali penězi na zbytečných poplatcích. Jejich webová stránka a uživatelská podpora je dostupná v 7 jazycích: anglicky, rusky, německy, francouzsky, italsky, arabsky a japonsky.

Název společnosti: P.M. Investment Capital Ltd Rok založení: 2013
Minimální vklad: $200 Regulační orgán: Securities and Exchange Commission (SEC)
Počet aktiv k obchodování: 150 Obchodní software: Tradologic
Na jejich hlavní stránce je sekce "Speciální nabídky". Osobně vždycky vydělám nejvíc peněz právě díky této sekci.

Možností vkladu po registraci u brokera je celá řada - samozřejmě můžete použít kreditní kartu nebo bankovní převod. Použitá karta by měla umožňovat platby přes internet - pokud si nejste jistí, zkuste zavolat vaší bance.

Vklad prostřednictvím karty, účtu Moneybookers nebo Neteller je jednoduchý. Trochu složitější je převod na účet, pro bankovní převod vyberte stránkách brokera možnost Fast Bank transfer nebo Deposit.

Provést vklad lze také prostřednictvím přednabitých kupónů Ukash (lze koupit na benzinových stanicích, v prodejnách Žabka, trafikách a na dalších místech).

Častá situace: Broker nabízí účet vedený v jedné měně (USD nebo EUR) a vy chcete provést vklad v jiné měně. V tomto případě není třeba nic řešit. Převod mezi měnami při vkladu i při výběru je vždy automatický a bezplatný.

Jak vložit investiční kapitál

 
Start now

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Moji metodu nelze používat všude. Většina bank a obchodníků neví, o co se jedná. A pokud to ví, v žádném případě investování do binárních opcí neposkytují běžným lidem. Proto je důležité vybrat si spolehlivého a licencovaného obchodníka, který Vám umožní vydělávat. Uvádím tu mé dva nejoblíbenější. Registrujte se na jednom z nich - případně můžete na obou. Oba dva nabízejí rady, videotutoriály a osobního poradce - všechno samozřejmě zdarma.

Vyzkoušejte si strategii s demoverzí:

  IQ Option

IQOption Europe Ltd
Nový broker, který nabízí výjimečně vysoké výplaty (92%) a požadovaný minimální vklad je velmi nízký (od 10$).
Moje rada: Tento broker je nejlepší pro začátečníky, kteří chtějí začít s nižšími vklady.
Minimální vklad: $10
 

  StockPair

Nextrade Worldwide Ltd
Tento web se zaměřuje na obchodování s kurzy měn.
Moje rada: Výborné na vydělávání jsou třeba kurzy EUR/USD nebo Bitcoin/USD.
Minimální vklad: $200
 
 
 
 
 

 Přidejte nový komentář!

Zeptejte se na cokoliv nebo se podělte o zkušenosti
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.