Recenze Ctoption - Brokeři s demoverzí
More information
Začít obchodovat na Ctoption.com
Minimální vklad: $250 Počet aktiv k obchodování: 60
Jak vložit peníze: neteller skrill wire cards webmoney giropay  Podporované jazyky: gb it de fr 

1. CTOption - O společnosti

CTOption je obchodník se sídlem v Londýně, nabízející obchodování s binárními opcemi pro kohokoliv a kdekoliv. Jejich obchodní platforma je individuálně upravena tak, aby vyhovovala potřebám nových obchodníků a začátečníků. Poté, co provedete vklad, můžete začít obchodovat a vydělávat tak snadno jako je klikání na dvě tlačítka. Nabízejí tři typy účtů - Mini ($250-$499), Standard ($500-$9999) a Executive (vklady nad $10000).

Registrace je zdarma, web je dostupný v několika jazycích a jednoduchý na ovládání. Uživatelům je k dispozici také zákaznická podpora přes email/chat/telefon a mnoho výukových materiálů včetně videonávodů. Pokud byste si nevěděli s něčím rady, ochotně Vám pomohou a nasměrují správným směrem.

They offer 60 assets such as stocks and commodities - this is less than most brokers but it really doesn't matter much because my method can be used with any asset so you do not actually need an endless amount of them, just choose one and use it. On the other hand, CTOption offers something that other brokers do not - under the menu option Replicator you will find a list of successful traders, you can see their trade history and how much they already made. If you want to copy their success, simply click on COPY next to their name. Your account will automatically copy all their trades so that you can earn money without actually doing anything. You can even find my name in the top 10 most successful traders so if you find my method too complicated, just click on COPY next to my name and you will directly copy everything.

2. Jak začít obchodovat

Obchodovat je možno nejenom přímo na webové stránky, ale pro pohodlí si můžete stáhnout i program do Vašeho PC. Tento program obchodování je jednoduchý na pochopení a obchodování Vám může usnadnit. Pro využívání programu je potřeba funkční připojení k internetu. Obchodování na webu stejně tak jako přes program funguje úplně stejně a obě možnosti jsou srovnatelné.

Název společnosti: InfiniCore Ltd Rok založení: 2006
Minimální vklad: $250 Regulační orgán: Securities and Exchange Commission (SEC)
Počet aktiv k obchodování: 60 Obchodní software: Panda TS
As one of the very few, they offer a robot that can do the trading automatically for you! I recommend to just turn it on and keep running while you do something else.

Možností vkladu po registraci u brokera je celá řada - samozřejmě můžete použít kreditní kartu nebo bankovní převod. Použitá karta by měla umožňovat platby přes internet - pokud si nejste jistí, zkuste zavolat vaší bance.

Vklad prostřednictvím karty, účtu Moneybookers nebo Neteller je jednoduchý. Trochu složitější je převod na účet, pro bankovní převod vyberte stránkách brokera možnost Fast Bank transfer nebo Deposit.

Provést vklad lze také prostřednictvím přednabitých kupónů Ukash (lze koupit na benzinových stanicích, v prodejnách Žabka, trafikách a na dalších místech).

Častá situace: Broker nabízí účet vedený v jedné měně (USD nebo EUR) a vy chcete provést vklad v jiné měně. V tomto případě není třeba nic řešit. Převod mezi měnami při vkladu i při výběru je vždy automatický a bezplatný.

Jak vložit investiční kapitál

 
Start now

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Moji metodu nelze používat všude. Většina bank a obchodníků neví, o co se jedná. A pokud to ví, v žádném případě investování do binárních opcí neposkytují běžným lidem. Proto je důležité vybrat si spolehlivého a licencovaného obchodníka, který Vám umožní vydělávat. Uvádím tu mé dva nejoblíbenější. Registrujte se na jednom z nich - případně můžete na obou. Oba dva nabízejí rady, videotutoriály a osobního poradce - všechno samozřejmě zdarma.

Vyzkoušejte si strategii s demoverzí:

  Markets.com

Safecap Investments Ltd
Spolehlivý a známý obchodník s mnoha možnostmi.
Moje rada: Po provedení vkladu se můžete podívat do sekce "Obchodní signály", kde najdete rady zdarma.
Minimální vklad: $100
 

  24Option

Rodeler Ltd
Spolehlivý obchodník s pěknou grafikou a snadným ovládáním. Mají i českou podporu po emailu a po telefonu.
Moje rada: Na webu mají vzdělávací centrum, kde se můžete zdarma podívat na videa, přečíst si ebooky nebo samozřejmě kontaktovat technickou podporu.
Minimální vklad: $250
 
 
 
 
 

 Přidejte nový komentář!

Zeptejte se na cokoliv nebo se podělte o zkušenosti
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.