Recenze Goptions - Brokeři s demoverzí
More information
Začít obchodovat na Goptions.com
Minimální vklad: $200 Počet aktiv k obchodování: 50
Jak vložit peníze: neteller skrill wire cards  Podporované jazyky: gb de ru 

1. GOptions - O společnosti

GOptions je broker založený v 2009, mají sídlo a centrálu ve Velké Británii. Jsou poměrně populární ve Velké Británii a USA, ale ne tolik známí v ostatních zemích. Nicméně, jejich obchodovací web je jednoduchý na použití a vyžaduje jenom velmi nízký vklad ($100), ostatní brokeři obvykle vyžadují alespoň 200$, takže GOptions pro vás může být vhodnější pokud nechcete vkládat příliš vysokou sumu. Osobně doporučuji vložit 250$ až 500$ ale samozřejmě je to na vás. Výběry peněz jsou také velmi dobré - minimální částka na výběr je 10$ a požadavky jsou zpracovány téměř okamžitě, takže peníze dostanete ještě ten samý den. U ostatních brokerů výběry trvají 2-3 dny a někdy déle.

Registrace je zdarma, web je dostupný v několika jazycích a jednoduchý na ovládání. Uživatelům je k dispozici také zákaznická podpora přes email/chat/telefon a mnoho výukových materiálů včetně videonávodů. Pokud byste si nevěděli s něčím rady, ochotně Vám pomohou a nasměrují správným směrem.

Obchodovat je možno nejenom přímo na webové stránky, ale pro pohodlí si můžete stáhnout i program do Vašeho PC. Tento program obchodování je jednoduchý na pochopení a obchodování Vám může usnadnit. Pro využívání programu je potřeba funkční připojení k internetu. Obchodování na webu stejně tak jako přes program funguje úplně stejně a obě možnosti jsou srovnatelné.

2. Jak začít obchodovat

Velmi užitečnou možnosti je stáhnout si ze stránek brokera aplikaci pro chytré telefony. Pokud máte mobil s operačním systémem Android nebo iOS, můžete si tuto aplikaci nainstalovat a pak obchodovat skutečně kdekoliv. Pokyny můžete zadávat například když jste na cestách nebo před spaním z postele. Pro zadávání pokynů je potřeba být připojený k internetu (buď přes wifi nebo přes mobilní internet).

U GOptions jsou také zajímavé možnosti bonusů, čím více vložíte, tím vyšší bonus obdržíte. Standardní bonus pro vklady mezi 100$ a 499$ je 25%, pro vklady nad 500$ je bonus 35% a pro vklady nad 1000$ je to 50%. Můžete obchodovat s více než 60 aktivy (akcie, indexy, měny, komodity) a když potřebujete pomoc, v sekci "LEARN" naleznete velmi dobré videonávody krok po kroku. Uživatelská podpora je dostupná ve čtyřech jazycích - anglicky, německy, rusky a arabsky.

Název společnosti: Go Marketing International Ltd Rok založení: 2009
Minimální vklad: $200 Regulační orgán: Securities and Exchange Commission (SEC)
Počet aktiv k obchodování: 50 Obchodní software: SpotOption
They are the only broker that guarantees same day withdrawal, you can withdraw almost immediately.

Možností vkladu po registraci u brokera je celá řada - samozřejmě můžete použít kreditní kartu nebo bankovní převod. Použitá karta by měla umožňovat platby přes internet - pokud si nejste jistí, zkuste zavolat vaší bance.

Vklad prostřednictvím karty, účtu Moneybookers nebo Neteller je jednoduchý. Trochu složitější je převod na účet, pro bankovní převod vyberte stránkách brokera možnost Fast Bank transfer nebo Deposit.

Provést vklad lze také prostřednictvím přednabitých kupónů Ukash (lze koupit na benzinových stanicích, v prodejnách Žabka, trafikách a na dalších místech).

Častá situace: Broker nabízí účet vedený v jedné měně (USD nebo EUR) a vy chcete provést vklad v jiné měně. V tomto případě není třeba nic řešit. Převod mezi měnami při vkladu i při výběru je vždy automatický a bezplatný.

Jak vložit investiční kapitál

 
Start now

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Moji metodu nelze používat všude. Většina bank a obchodníků neví, o co se jedná. A pokud to ví, v žádném případě investování do binárních opcí neposkytují běžným lidem. Proto je důležité vybrat si spolehlivého a licencovaného obchodníka, který Vám umožní vydělávat. Uvádím tu mé dva nejoblíbenější. Registrujte se na jednom z nich - případně můžete na obou. Oba dva nabízejí rady, videotutoriály a osobního poradce - všechno samozřejmě zdarma.

Vyzkoušejte si strategii s demoverzí:

  IQ Option

IQOption Europe Ltd
Nový broker, který nabízí výjimečně vysoké výplaty (92%) a požadovaný minimální vklad je velmi nízký (od 10$).
Moje rada: Tento broker je nejlepší pro začátečníky, kteří chtějí začít s nižšími vklady.
Minimální vklad: $10
 

  24Option

Rodeler Ltd
Spolehlivý obchodník s pěknou grafikou a snadným ovládáním. Mají i českou podporu po emailu a po telefonu.
Moje rada: Na webu mají vzdělávací centrum, kde se můžete zdarma podívat na videa, přečíst si ebooky nebo samozřejmě kontaktovat technickou podporu.
Minimální vklad: $250
 
 
 
 
 

 Přidejte nový komentář!

Zeptejte se na cokoliv nebo se podělte o zkušenosti
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.