Recenze Lbinary - Brokeři s demoverzí
More information
Začít obchodovat na Lbinary.com
Minimální vklad: $25 Počet aktiv k obchodování: 70
Jak vložit peníze: neteller skrill wire cards  Podporované jazyky: gb de fr ru 

1.  LBinary - O společnosti

LBinary je spolehlivý broker s kancelářemi ve Velké Británii a USA. Pokud jste začátečník, bude pro Vás LBinary to pravé - bude Vám nabídnut 100%% bonus a někdy nabízejí i bezrizikové obchody (dostanete peníze zpátky za každý neúspěšný obchod). Nabízejí mnoho možností pro obchodování binárních opcí - akcie, měny, komodity, indexy a 60-sekundové obchodování. Můžete si vybrat kteroukoliv z nich - všechny se hodí pro moji metodu.

Doporučený vklad na LBinary je 250$ nebo více. Když vložíte 500$ nebo více, dostanete osobního poradce, který Vám řekne přesně, co dělat pro vydělávání peněz. Po provedení vkladu si můžete stáhnout jejich ebooky zdarma, použít jejich aplikaci pro obchodování v mobilu (na Android a iPhone) a můžete je kdykoliv kontaktovat s žádostí o pomoc.

Registrace je zdarma, web je dostupný v několika jazycích a jednoduchý na ovládání. Uživatelům je k dispozici také zákaznická podpora přes email/chat/telefon a mnoho výukových materiálů včetně videonávodů. Pokud byste si nevěděli s něčím rady, ochotně Vám pomohou a nasměrují správným směrem.

2. Výhody

Nabízejí uživatelskou podporu ve čtyřech jazycích (anglicky, francouzsky, arabsky, italsky) a vždy odpovídají na emaily velmi rychle. Navíc můžete použít i jejich LIVE živý chat, pokud potřebujete pomoc okamžitě. Dají se doporučit jak pro začátečníky tak pro zkušené obchodníky.

Název společnosti: Live Binary Limited Rok založení: 2013
Minimální vklad: $25 Regulační orgán: Securities and Exchange Commission (SEC)
Počet aktiv k obchodování: 70 Obchodní software: OptionBuilder
Požádejte si o osobního brokera - dostanete poradce, který Vám doporučí přesně kdy a co musíte dělat.

Možností vkladu po registraci u brokera je celá řada - samozřejmě můžete použít kreditní kartu nebo bankovní převod. Použitá karta by měla umožňovat platby přes internet - pokud si nejste jistí, zkuste zavolat vaší bance.

Vklad prostřednictvím karty, účtu Moneybookers nebo Neteller je jednoduchý. Trochu složitější je převod na účet, pro bankovní převod vyberte stránkách brokera možnost Fast Bank transfer nebo Deposit.

Provést vklad lze také prostřednictvím přednabitých kupónů Ukash (lze koupit na benzinových stanicích, v prodejnách Žabka, trafikách a na dalších místech).

Častá situace: Broker nabízí účet vedený v jedné měně (USD nebo EUR) a vy chcete provést vklad v jiné měně. V tomto případě není třeba nic řešit. Převod mezi měnami při vkladu i při výběru je vždy automatický a bezplatný.

Jak vložit investiční kapitál

 
Start now

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Moji metodu nelze používat všude. Většina bank a obchodníků neví, o co se jedná. A pokud to ví, v žádném případě investování do binárních opcí neposkytují běžným lidem. Proto je důležité vybrat si spolehlivého a licencovaného obchodníka, který Vám umožní vydělávat. Uvádím tu mé dva nejoblíbenější. Registrujte se na jednom z nich - případně můžete na obou. Oba dva nabízejí rady, videotutoriály a osobního poradce - všechno samozřejmě zdarma.

Vyzkoušejte si strategii s demoverzí:

  StockPair

Nextrade Worldwide Ltd
Tento web se zaměřuje na obchodování s kurzy měn.
Moje rada: Výborné na vydělávání jsou třeba kurzy EUR/USD nebo Bitcoin/USD.
Minimální vklad: $200
 

  24Option

Rodeler Ltd
Spolehlivý obchodník s pěknou grafikou a snadným ovládáním. Mají i českou podporu po emailu a po telefonu.
Moje rada: Na webu mají vzdělávací centrum, kde se můžete zdarma podívat na videa, přečíst si ebooky nebo samozřejmě kontaktovat technickou podporu.
Minimální vklad: $250
 
 
 
 
 

 Přidejte nový komentář!

Zeptejte se na cokoliv nebo se podělte o zkušenosti
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.