Recenze lbinary.com - Brokeři s demoverzí
Začít obchodovat na Lbinary.com
Minimální vklad: $25 Nabízený bonus: $100
Jak vložit peníze: neteller skrill wire cards  Podporované jazyky: gb de fr ru 

1.  LBinary - O společnosti

LBinary je spolehlivý broker s kancelářemi ve Velké Británii a USA. Pokud jste začátečník, bude pro Vás LBinary to pravé - bude Vám nabídnut 100%% bonus a někdy nabízejí i bezrizikové obchody (dostanete peníze zpátky za každý neúspěšný obchod). Nabízejí mnoho možností pro obchodování binárních opcí - akcie, měny, komodity, indexy a 60-sekundové obchodování. Můžete si vybrat kteroukoliv z nich - všechny se hodí pro moji metodu.

Doporučený vklad na LBinary je 250$ nebo více. Když vložíte 500$ nebo více, dostanete osobního poradce, který Vám řekne přesně, co dělat pro vydělávání peněz. Po provedení vkladu si můžete stáhnout jejich ebooky zdarma, použít jejich aplikaci pro obchodování v mobilu (na Android a iPhone) a můžete je kdykoliv kontaktovat s žádostí o pomoc.

Registrace je zdarma, web je dostupný v několika jazycích a jednoduchý na ovládání. Uživatelům je k dispozici také zákaznická podpora přes email/chat/telefon a mnoho výukových materiálů včetně videonávodů. Pokud byste si nevěděli s něčím rady, ochotně Vám pomohou a nasměrují správným směrem.

2. Výhody

Nabízejí uživatelskou podporu ve čtyřech jazycích (anglicky, francouzsky, arabsky, italsky) a vždy odpovídají na emaily velmi rychle. Navíc můžete použít i jejich LIVE živý chat, pokud potřebujete pomoc okamžitě. Dají se doporučit jak pro začátečníky tak pro zkušené obchodníky.

Název společnosti: Live Binary Limited Rok založení: 2013
Minimální vklad: $25 Regulační orgán: Securities and Exchange Commission (SEC)
Počet aktiv k obchodování: 70 Obchodní software: OptionBuilder
Požádejte si o osobního brokera - dostanete poradce, který Vám doporučí přesně kdy a co musíte dělat.

Možností vkladu po registraci u brokera je celá řada - samozřejmě můžete použít kreditní kartu nebo bankovní převod. Použitá karta by měla umožňovat platby přes internet - pokud si nejste jistí, zkuste zavolat vaší bance.

Vklad prostřednictvím karty, účtu Moneybookers nebo Neteller je jednoduchý. Trochu složitější je převod na účet, pro bankovní převod vyberte stránkách brokera možnost Fast Bank transfer nebo Deposit.

Provést vklad lze také prostřednictvím přednabitých kupónů Ukash (lze koupit na benzinových stanicích, v prodejnách Žabka, trafikách a na dalších místech).

Častá situace: Broker nabízí účet vedený v jedné měně (USD nebo EUR) a vy chcete provést vklad v jiné měně. V tomto případě není třeba nic řešit. Převod mezi měnami při vkladu i při výběru je vždy automatický a bezplatný.

Jak vložit investiční kapitál

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Moji metodu nelze používat všude. Většina bank a obchodníků neví, o co se jedná. A pokud to ví, v žádném případě investování do binárních opcí neposkytují běžným lidem. Proto je důležité vybrat si spolehlivého a licencovaného obchodníka, který Vám umožní vydělávat. Uvádím tu mé dva nejoblíbenější. Registrujte se na jednom z nich - případně můžete na obou. Oba dva nabízejí rady, videotutoriály a osobního poradce - všechno samozřejmě zdarma.

Vyzkoušejte si strategii s demoverzí:

  IQ Option

Investlab Holdings
Nový broker, který nabízí výjimečně vysoké výplaty (92%) a požadovaný minimální vklad je velmi nízký.
Moje rada: Tento broker je nejlepší pro začátečníky, kteří chtějí začít s nižšími vklady.
Minimální vklad: $10
 

  TopOption

Nuntius Brokerage & Investment Services S.A.
Vhodné pro nováčky. Profesionální web plně v češtině a s jednoduchým ovládáním. Mají evropskou licenci a obchoduje se u nich opravdu velice snadno.
Moje rada: Doporučuji si pustit jejich videoprůvodce a kdyby nebylo něco jasné, nabízejí zdarma českého osobního poradce.
Minimální vklad: $100
 
 
 
 
 

 Přidejte nový komentář!

Zeptejte se na cokoliv nebo se podělte o zkušenosti
Získat více informací ZDARMA o metodě