Recenze Markets - Brokeři s demoverzí
More information
Začít obchodovat na Markets.com
Minimální vklad: $100 Počet aktiv k obchodování: 100
Jak vložit peníze: neteller skrill wire cards  Podporované jazyky: cz sk gb de ru 

1. Markets.com - O společnosti

Markets.com je spolehlivým brokerem, který nabízí obchodování s akciemi (CFD), s komoditami a na forexu. Binární najdete na její partnerské stránce TopOption.com, která je provozována stejnou společností. Markets.com je velice spolehlivým brokerem, který má licenci v evropské unii, je auditován a vklady jsou pojištěny až do výše 20000€. K počátečnímu vkladu je poskytován bonus až do výše 2000$.

Všechny údaje na Markets.com jsou dostupné živě a bez zpoždění, každý den jsou několikrát zveřejňovány analýzy a doporučení, co dnes obchodovat. Každému uživateli je také přiřazen jeho osobní poradce, který je mu vždy k dispozici. Dále si můžete zdarma stáhnout i videonávody, návod v podobě ebooku a čas od času jsou pořádány živé videopřednášky.

2. Jak začít obchodovat

Registrace je zdarma, web je dostupný v několika jazycích a jednoduchý na ovládání. Uživatelům je k dispozici také zákaznická podpora přes email/chat/telefon a mnoho výukových materiálů včetně videonávodů. Pokud byste si nevěděli s něčím rady, ochotně Vám pomohou a nasměrují správným směrem.

Webová stránka Markets.com je dostupná v téměř dvaceti světových jazycích včetně češtiny a uživatelská podpora je dostupná nonstop. Mezi dostupné funkce patří třeba "Copy a trader", což je jednoduchý způsob, jak kopírovat úspěšné obchodníky. Pokud vidíte, že určitý obchodník (jiný uživatel nebo i známý profesionál) je velmi úspešný a obchoduje na platformě Markets.com, stačí prostě kliknout na "Copy a trader" a Váš účet bude automaticky kopírovat všechny obchody tohoto uživatele (s možností nastavit maximální výši obchodu).

Velmi užitečnou možnosti je stáhnout si ze stránek brokera aplikaci pro chytré telefony. Pokud máte mobil s operačním systémem Android nebo iOS, můžete si tuto aplikaci nainstalovat a pak obchodovat skutečně kdekoliv. Pokyny můžete zadávat například když jste na cestách nebo před spaním z postele. Pro zadávání pokynů je potřeba být připojený k internetu (buď přes wifi nebo přes mobilní internet).

Název společnosti: Safecap Investments Ltd Rok založení: 2006
Minimální vklad: $100 Regulační orgán: Česká národní banka (ČNB)
Počet aktiv k obchodování: 100 Obchodní software: MetaTrader
Po provedení vkladu se můžete podívat do sekce "Obchodní signály", kde najdete rady zdarma.

Možností vkladu po registraci u brokera je celá řada - samozřejmě můžete použít kreditní kartu nebo bankovní převod. Použitá karta by měla umožňovat platby přes internet - pokud si nejste jistí, zkuste zavolat vaší bance.

Vklad prostřednictvím karty, účtu Moneybookers nebo Neteller je jednoduchý. Trochu složitější je převod na účet, pro bankovní převod vyberte stránkách brokera možnost Fast Bank transfer nebo Deposit.

Provést vklad lze také prostřednictvím přednabitých kupónů Ukash (lze koupit na benzinových stanicích, v prodejnách Žabka, trafikách a na dalších místech).

Častá situace: Broker nabízí účet vedený v jedné měně (USD nebo EUR) a vy chcete provést vklad v jiné měně. V tomto případě není třeba nic řešit. Převod mezi měnami při vkladu i při výběru je vždy automatický a bezplatný.

Jak vložit investiční kapitál

 
Start now

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Moji metodu nelze používat všude. Většina bank a obchodníků neví, o co se jedná. A pokud to ví, v žádném případě investování do binárních opcí neposkytují běžným lidem. Proto je důležité vybrat si spolehlivého a licencovaného obchodníka, který Vám umožní vydělávat. Uvádím tu mé dva nejoblíbenější. Registrujte se na jednom z nich - případně můžete na obou. Oba dva nabízejí rady, videotutoriály a osobního poradce - všechno samozřejmě zdarma.

Vyzkoušejte si strategii s demoverzí:

  IQ Option

IQOption Europe Ltd
Nový broker, který nabízí výjimečně vysoké výplaty (92%) a požadovaný minimální vklad je velmi nízký (od 10$).
Moje rada: Tento broker je nejlepší pro začátečníky, kteří chtějí začít s nižšími vklady.
Minimální vklad: $10
 

  24Option

Rodeler Ltd
Spolehlivý obchodník s pěknou grafikou a snadným ovládáním. Mají i českou podporu po emailu a po telefonu.
Moje rada: Na webu mají vzdělávací centrum, kde se můžete zdarma podívat na videa, přečíst si ebooky nebo samozřejmě kontaktovat technickou podporu.
Minimální vklad: $250
 
 
 
 
 

 Přidejte nový komentář!

Zeptejte se na cokoliv nebo se podělte o zkušenosti
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.